• 16

  Eyl

  SASKİ Borçlularına Torba Yasa Müjdesi
  Kamuoyunda Torba Yasa olarak bilinen 6552 sayılı yasanın Resmi Gazete yayımlanarak yürürlüğe girdiğini ifade eden SASKİ Genel Müdürü Rüstem Keleş, “Su borcu olan vatandaşlarımız 6552 sayılı yasadan istifade ederek faiz yükünden kurtulabilir” dedi.
 • 15

  Eyl

  Çelik İsale’de Tünel İnşaatı Tamamlandı
  Çelik İsale Hattı için açılan tünelin son metresinde kazı çalışmalarına katılan Başkan Toçoğlu, “Hamdolsun 460 metre uzunluğundaki tünelimizi tamamladık. İnşallah kalan 2 bin metrelik hat döşeme çalışmalarını da hemen başlatıp, Çelik İsale’yi yılsonuna kadar devreye alacağız” dedi.
 • 11

  Eyl

  Sulama Kanalı Ay Sonunda Devrede
  Sakarya Nehri’nin doğusunda kalan köylere tarımsal su desteğinin sağlanması için hayata geçirilen Sulama Kanalı Projesi’nde son 100 metreye gelindiğini ifade eden Başkan Toçoğlu, “İnşallah bu ay sonunda kanalımızdan tarım arazilerine su vermeye başlayacağız” dedi.
 • 08

  Eyl

  100 Kilometrelik Hattın Yarısı Tamamlandı
  Pamukova’da devam eden altyapı çalışmalarını değerlendiren Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, “Pamukova’da 100 kilometrelik kanalizasyon hattında çalışmalarımız aralıksız sürüyor. Ekiplerimiz, bugüne kadar yaklaşık 50 kilometrelik hattın döşeme işlemini tamamladı” dedi.
 • 01

  Eyl

  Büyükşehir'de 3 Yeni Atama
  Büyükşehir Belediyesi’nde Ulaşım, Kuzey Bölge İlçe İşletmeler ile Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlıkları’na yeni atamalar yapıldı.
 • 28

  Ağu

  SASKİ'den Alternatif Kaynak Çalışmaları
  Alternatif içmesuyu kaynağı oluşturma çalışmalarına yaz başından itibaren devam eden SASKİ, Karasu, Kocaali, Taraklı ilçeleri ve Kuzuluk bölgesinde toplam 6 su kuyusu açtı. Sondaj çalışmaların sürdüğünü ifade eden yetkililer, Sakarya genelinde 10 yeni su kuyusunun daha açılacağını belirtti.
Kesinti Haberleri
Şuanda herhangi bir kesinti bulunmamaktadır.