• 30

  Mar

  Pamukova Bağlar Bölgesine Daha Bol Su
  Pamukova Bağlar bölgesinde devam eden içmesuyu çalışmaları ile ilgili açıklamalarda bulunan SASKİ Genel Müdürü Rüstem Keleş, “Depo ve terfi merkezi yapım çalışmalarında sona yaklaştık. Ekiplerimiz bir yandan da hat döşeme çalışmalarını sürdürüyor. İnşallah kısa süre içerisinde projemizi tamamlayarak bölgeye daha bol içmesuyu ulaştıracağız” dedi.
 • 30

  Mar

  Çelik Borular Tünelden Geçiyor
  Başkan Toçoğlu, “4. İsale Hattı için açtığımız 480 metrelik tünelde çelik boru montajı başladı. İnşallah isale kaynaklı su kesintilerine kesin çözüm getirecek hattımızı kısa süre içerisinde devreye alacağız” dedi.
 • 26

  Mar

  Yüksek Bölgelere Daha Bol Su
  Esentepe İçmesuyu Projesi’nde çalışmaların devam ettiğini açıklayan Başkan Toçoğlu, “İnşallah uzun yıllar hemşerilerimizin hizmetinde olacak yatırımımız ile Esentepe bölgesinin yüksek kesimlerindeki mahallelerine daha bol ve kesintisiz içmesuyu ulaştıracağız” dedi.
 • 25

  Mar

  Pamukova’nın Geleceğini İnşa Ediyoruz
  Yaklaşık 77 kilometrelik Pamukova kanalizasyon hattında çalışmaların tamamlandığını açıklayan Başkan Toçoğlu, ilçeye içmesuyu müjdesi verdi. Toçoğlu, “Pamukova’mızın geleceğini inşa etmeye devam ediyoruz. İlçemizin atıksu sorununu çözdük. Şimdi de bölgeye 82 kilometrelik içmesuyu hattı kazandıracağız. İhalemiz 15 Nisan’da yapılacak” dedi.
 • 23

  Mar

  İçmesuyunda Sakarya Farkı
  Dünya Su Günü Etkinliklerinde konuşan Başkan Toçoğlu, “En sağlıklı ve temiz içmesuyunu vatandaşlarımızın hizmetine sunuyoruz. Hemşerilerimizin çeşmelerine ulaştırdığımız içmesuyunun değerleri, pet şişe sulardan daha üstün” dedi.
 • 23

  Mar

  Suya Hizmet Tüm Canlılara Hizmettir
  22 Mart Dünya Su Günü vesilesiyle kutlama mesajı yayınlayan SASKİ Genel Müdürü Rüstem Keleş, su kaynaklarının etkin ve verimli bir şekilde kullanılmasının tüm insanlığın sorumluluğunda olduğunu belirtti.
Kesinti Haberleri

KESİNTİ YERİ: SAPANCA-RÜSTEMPAŞA
KESİNTİ TARİHİ: 01.04.2015 10:10
KESİNTİ SÜRESİ: 1 SAAT
AÇIKLAMA: ABONE BORUSU ARIZASI
              --------------