• 23

  Eki

  Mühendis Adayları SASKİ Tesislerinde
  SAÜ Makine Mühendisliği Topluluğu öğrencileri SASKİ’nin tesislerini ziyaret etti.
 • 21

  Eki

  Torba Yasa Avantajı İçin Son 10 Gün
  Su borcu olanlara faiz indirimi ve taksitlendirme imkânı sunan 6736 sayılı Torba Yasa kapsamında başvuruların devam ettiğini belirten SASKİ Genel Müdür Yardımcısı Sebahattin Belik, “Yasa ile birlikte vatandaşlarımız faiz yükünden kurtuluyor. Son başvuru tarihi ise 31 Ekim Pazartesi” dedi.
 • 21

  Eki

  Kuzeyde 45 Milyonluk Montaj Devam Ediyor
  Karasu ve Kocaali ilçelerinin içmesuyu geleceğini garanti altına alacak 45 milyonluk projede çalışmaların tüm hızıyla devam ettiğini dile getiren SASKİ Genel Müdürü Rüstem Keleş, “İki ilçede beş noktada çalışmalarımız devam ediyor. Bir metre çapında, 12 metre uzunluğunda ve 3 ton ağırlığındaki dev çelik isale borularımızın montajı yapılıyor. Hattın 33 kilometrelik kısmı tamamlandı” dedi.
 • 19

  Eki

  Üç Mahalleye Daha Birinci Sınıf İçmesuyu
  Kaynarca ve Ferizli’de üç mahalle daha sağlam içmesuyu altyapısına kavuşuyor. SASKİ, Kaynarca’ya bağlı Karaçalı, Arifağa ve Ferizli’ye bağlı Ceylandere Mahalleleri’nde toplamda 28 kilometrelik içmesuyu hattı inşa ediyor.
 • 18

  Eki

  Kuzey İlçeleri İçin Beklenen Haber
  Karasu ve Kocaali bölgesine hizmet sunacak olan Şerbetpınarı İçmesuyu Arıtma Tesisinde kısa süre içerisinde testlere başlayacaklarını açıklayan Başkan Toçoğlu, “Şehrimizin kuzeyini en ileri teknolojiye sahip arıtma tesisi ile buluşturuyoruz. 5,2 milyonluk projede kısa süre içerisinde son aşamayı da tamamlayarak tesisimizin testlerine başlayacağız” dedi.
 • 17

  Eki

  Erenler Akıllı Şebeke Sistemiyle Buluşuyor
  Erenler’in içmesuyu altyapısını baştan sona yenileyecek projede çalışmaların başladığını belirten SASKİ Genel Müdür Rüstem Keleş, “Erenler’de yaklaşık 300 kilometre içmesuyu hattı inşa ederek vatandaşlarımıza sunduğumuz içmesuyunun kalitesini güvence altına alıyoruz. Bu projeyle Erenler’e akıllı şebeke sistemi de kuruyoruz. Bu hattın toplamda 10 kilometrelik kısmı tamamlandı” dedi.
Kesinti Haberleri

KESİNTİ YERİ: KARASU-AZİZİYE , KARASU-İNCİLLİ , KARASU-KABAKOZ
KESİNTİ TARİHİ: 23.10.2016 09:00
KESİNTİ SÜRESİ: 9 SAAT
AÇIKLAMA: ANABORU YENİLEME ÇALIŞMASI
              --------------