• 27

  Tem

  Gölün Suyu Kaynarca’ya Ulaşıyor
  Kaynarca’nın 41 mahallesine Sapanca Gölü’nün suyunu ulaştıracak içmesuyu projesinde 21 kilometrelik hattın tamamlandığını belirten SASKİ Genel Müdürü Rüstem Keleş, “Sapanca Gölü’nün suyunu Kaynarca’ya bağlı 41 mahalleye daha ulaştırıyoruz. Projemiz kapsamında Kaynarca’ya 10 milyonluk yatırımla 45 kilometrelik içmesuyu hattı, 6 içme suyu deposu ve 5 terfi merkezi inşa ediyoruz. Sapanca Gölü’nün suyunu Karadeniz kıyılarına ulaştırıyoruz” dedi.
 • 25

  Tem

  Kuzeyin Arıtma Tesisi Hızla Yükseliyor
  Karasu ve Kocaali bölgesine hizmet sunacak olan Şerbetpınarı İçmesuyu Arıtma Tesisi’nin inşasında önemli aşamalar kaydedildiğini belirten SASKİ Genel Müdürü Rüstem Keleş, “5,2 Milyon liralık proje ile Karasu ve Kocaali’nin içmesuyu geleceğini garanti altına alıyoruz. 440 metreküplük içmesuyu depomuzun inşası tamamlandı. İnşallah en ileri teknolojiye sahip olacak arıtma tesisi ile bölgede yaşayan hemşerilerimizin musluklarına temiz, kaliteli ve bol içmesuyu ulaşacak” dedi.
 • 24

  Tem

  Kuzeye Bir Arıtma Tesisi Daha Geliyor
  Kocaali Atıksu Arıtma Tesisi ve Kanalizasyon Hattı projesinde çalışmaların başladığını açıklayan SASKİ Genel Müdürü Rüstem Keleş, “50 milyon liralık proje ile Kocaali’ye, ilçenin tüm atıksularını en ileri teknoloji ile arıtacak bir tesis kazandırıyoruz. Proje kapsamında 121 kilometrelik kanalizasyon şebekesi ve 6 adet terfi merkezi de inşa ediyoruz. Ayrıca bu yeni projeyle Kocaali’de atıksu sorununu çözmüş olacağız. İlçemize ve şehrimize hayırlı olsun” dedi.
 • 20

  Tem

  Karaaptiler Sağlam Altyapıyla Buluşuyor
  Arifiye Karaaptiler Mahallesi’nde altyapı çalışmalarının devam ettiğini belirten SASKİ Genel Müdürü Rüstem Keleş, “Atıksu konusunda Sakarya’nın birçok bölgesinde çalışmalarımız devam ediyor. Karaaptiler’de 5 Milyon liralık bir projeyi hayata geçiriyoruz. 17 kilometrelik kanalizasyon hattıyla bölgenin altyapısını yeniliyoruz. Hedefimiz Karaaptiler’i sağlam altyapıyla buluşturmak” dedi.
 • 20

  Tem

  Şehrin Tarımsal Sulama Stratejisi Hazır
  Büyükşehir Belediyesi ve MARKA işbirliği ile düzenlenen çalıştayda şehrin tarımsal sulama politikasına yeni stratejiler dâhil edildi. Çalıştayda yer alan paydaş kurumlar, Sakarya’nın tarımsal su kullanımı konusunda ciddi zenginliklere sahip olduğu ortak vurgusunda bulundu.
 • 18

  Tem

  Altyapı Geleceğini Birlikte Planlıyoruz
  SASKİ Genel Müdürü Rüstem Keleş, “Yeni dönem stratejik plan çalışmalarımız kapsamında yeni bir anket çalışması başlattık. Şehrimizin altyapı geleceğini birlikte planlıyoruz” dedi.
Kesinti Haberleri

KESİNTİ YERİ: SAPANCA-GÖL
KESİNTİ TARİHİ: 28.07.2016 19:00
KESİNTİ SÜRESİ: 1 SAAT
AÇIKLAMA: ANA BORU ARIZASI (YÜZEVLER MEVKİ)
              --------------

KESİNTİ YERİ: ERENLER-YEŞİLTEPE
KESİNTİ TARİHİ: 28.07.2016 18:30
KESİNTİ SÜRESİ: 2 SAAT
AÇIKLAMA: ANA BORU ARIZASI NEDENİ İLE
              --------------