• 26

  Nis

  Sakarya Karadeniz’e Daha Temiz Ulaşacak
  SASKİ, Geyve ve Pamukova için projelendirilen 202 kilometrelik kanalizasyon hattı çalışmalarında sona geldi. İlçelerdeki atıksuyu temizleyecek ortak atıksu arıtma tesisinde de çalışmalar başladı. Rüstem Keleş, “Hayata geçirdiğimiz altyapı yatırımları uzun yıllar ilçelerimizin ihtiyacını karşılayacak. Sakarya Nehri Karadeniz’e daha temiz ulaşacak” dedi.
 • 24

  Nis

  Söğütlüyü Geleceğe Hazırlıyoruz
  Söğütlü kanal rehabilitasyon çalışmalarında sona gelindiğini belirten Başkan Toçoğlu, “Betonarme geçişlerle açık kanalların sebep olduğu çevre kirliliği ve koku problemine kesin çözüm getirmiş oluyoruz. İlçemize ve bölgede yaşayan hemşerilerimize hayırlı olsun. Söğütlümüzü geleceğe hazırlamaya devam edeceğiz” dedi.
 • 24

  Nis

  Hendek’e 4,5 Milyonluk Altyapı Yatırımı
  Hendek Altındere Çamlıca bölgesi altyapı çalışmalarında sona gelindiğini açıklayan SASKİ Genel Müdürü Rüstem Keleş, “33 kilometrelik atıksu hattının 27 kilometresi tamamlandı” dedi.
 • 20

  Nis

  Taraklı’ya 8 Kilometrelik İçmesuyu Hattı
  SASKİ, yeni Büyükşehir Yasası ile hizmet sınırlarına dahil olan bir mahallenin daha içmesuyu sorununu çözüme kavuşturuyor. 1 Milyon TL’lik yatırımla Taraklı Yenidoğan Mahallesi’ne 8 kilometrelik içmesuyu hattı inşa ediliyor.
 • 19

  Nis

  SASKİ İçmesuyuna Ek Kaynak Oluşturuyor
  İçmesuyuna alternatif kaynak oluşturma çalışmalarını sürdüren SASKİ, Geyve, Karasu, Kocaali, Pamukova, Taraklı, Hendek ve Serdivan ilçelerine 14 derin su kuyusu açıyor.
 • 14

  Nis

  SASKİ Futbol Turnuvası Başladı
  Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Geleneksel futbol Turnuvası’nda karşılaşmalar başladı.
Kesinti Haberleri

KESİNTİ YERİ: TARAKLI-ULUCAMİİ, TARAKLI-YUSUFBEY, TARAKLI-HACIMURAT
KESİNTİ TARİHİ: 27.04.2015 16:35
KESİNTİ SÜRESİ: 2,5 SAAT
AÇIKLAMA: ABONE BORUSU ARIZASI
              --------------