• 27

  Oca

  Kocaali’ye Dev Altyapı Yatırımı
  Kocaali’de devam eden altyapı çalışmaları ile ilgili açıklamalarda bulunan SASKİ Genel Müdürü Rüstem Keleş, “Kocaali için projelendirdiğimiz 120 kilometrelik kanalizasyon hattının yaklaşık 50 kilometresi tamamlandı. İnşallah kısa süre içerisinde de Atıksu Arıtma Tesisi’nin yapım çalışmalarına başlayacağız” dedi.
 • 26

  Oca

  İsale Kaynaklı Su Kesintisine Son
  4. Çelik İsale Hattı’nın geçeceği tünelde ve hat güzergâhında devam eden çalışmaları inceleyen Başkan Toçoğlu, “Hattımızın geçeceği 460 metrelik tünelin beton kaplama çalışmaları sürüyor. Göl Tesisleri’nden Hızırilyas Su Yönetim Merkezi’ne ulaşacak 11 kilometrelik çelik hatta da son 600 metreye gelindi. İnşallah hattın devreye alınmasıyla şehrimizde isale kaynaklı su kesintisi yaşamayacak” dedi.
 • 22

  Oca

  Serdivan’a 3,5 Kilometrelik Yağmursuyu Hattı
  Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar ile bir araya gelen SASKİ Genel Müdürü Rüstem Keleş, “Serdivan ilçemize yaklaşık 3,5 kilometrelik yağmursuyu iletim hattı inşa edeceğiz. İnşallah kısa süre içerisinde projemizin ihalesine çıkacağız. İlçemize ve şehrimize hayırlı olsun” dedi.
 • 20

  Oca

  Yeşil Alan Sulamasına Yeni Kaynak
  Proje aşamasında olan Karaman Atıksu Arıtma Tesisi Koku Giderimi ve Gri Su Kullanımı çalışmaları ile ilgili açıklamalarda bulunan Rüstem Keleş, “İnşallah hayata geçireceğimiz çalışma ile özellikle yaz aylarında artış gösteren Karaman Atıksu Arıtma Tesisi’nin koku sorunu çözüme kavuşacak. Çark’ın su kalitesi artacak. Yaklaşık 402 bin metrekarelik yeşil alan gri su ile sulanacak” dedi.
 • 15

  Oca

  Çelik İsalede Son Bin Metre
  İsale kaynaklı su kesintilerine kesin çözüm getirecek çelik hatta çalışmaların büyük bir hızla devam ettiğini belirten SASKİ Genel Müdürü Rüstem Keleş, “Tünel betonlama ve hat döşeme çalışmalarımız devam ediyor. Ekiplerimiz 11 kilometrelik hattın 10 kilometresini tamamladı” dedi.
 • 14

  Oca

  SASKİ’den Dev Yatırımlar Geliyor
  İller Bankası Genel Müdürü Turgut Dedeoğlu ile görüşen SASKİ Genel Müdürü Rüstem Keleş, Erenler ve Serdivan ilçelerinin içmesuyu şebekelerinin yenileneceğini belirtti. Gri su kullanım projesi ile önemli bir çevre yatırımını da hayata geçireceklerini ifade eden Rüstem Keleş, “Tüm hemşerilerimize sağlam altyapı ve temiz içmesuyu ulaştırma hedefiyle çalışmalarımıza ara vermeden devam edeceğiz” dedi.
Kesinti Haberleri

---SU KESİNTİSİ---
KESİNTİ YERİ: PAMUKOVA ELPEREK YENİCE CUMHURİYET
KESİNTİ TARİHİ: 03.02.2015
KESİNTİ SÜRESİ: 10,00 ile 17,00
AÇIKLAMA: terfi hattı 350 lik açb boru tamiri
              --------------