• 28

  Ağu

  Kuzeyin İçmesuyu Projesi Hayata Geçiyor
  SASKİ Genel Müdürü Rüstem Keleş, “29 Ağustos Pazartesi günü Karasu ve Kocaali’ye 45 milyonluk içmesuyu yatırımı kazandırmak için ilk adımı atıyoruz. Dev yatırımın ilk kaynak törenini Karasu Sahilpark’ta çok değerli hemşerilerimizle birlikte gerçekleştireceğiz. Programa tüm vatandaşlarımız davetlidir” dedi.
 • 28

  Ağu

  Su Borcu Olanlara Torba Yasa Müjdesi
  6736 sayılı yeni torba yasanın su borcu olan vatandaşlara birçok kolaylıklar getirdiğini belirten SASKİ Genel Müdür Yardımcısı Sebahattin Belik, “Yasa ile birlikte vatandaşlarımız faiz yükünden kurtuluyor. Ayrıca borcu olan vatandaşlara borçlarını 18 aya kadar taksitlendirme kolaylığı da sağlanıyor” dedi.
 • 25

  Ağu

  Sapanca’nın Altyapı İhalesi Tamamlandı
  Sapanca Yanık Mahallesi’nin atıksu altyapısını yenilemek için hazırlanan projenin yapım işi ihalesi gerçekleştirildi. SASKİ Genel Müdür Yardımcısı Atilla Toprak, “Projemizin şehrimize ve Sapanca’mıza hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.
 • 25

  Ağu

  45 Milyonluk Projeye İlk Kaynak
  Başkan Toçoğlu, “Yaklaşık 45 milyonluk yatırımla Karasu ve Kocaali için 450 kilometre içmesuyu hattı inşa ediyoruz. 29 Ağustos Pazartesi günü gerçekleştireceğimiz ilk kaynak töreninin ardından çalışmaların başlayacağı projeyle Karasu ve Kocaali’de yaşayan hemşerilerimizin musluklarından uzun yıllar bol, temiz, sağlıklı ve kesintisiz içmesuyu akacak” dedi.
 • 24

  Ağu

  Hendek’te Hatlar Temizleniyor
  SASKİ, Hendek’te kanalizasyon ve yağmursuyu hattı temizlik çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Çalışmalar kapsamında bölgede 2 kilometrelik kanalizasyon ve yağmur suyu hattında temizlik yapılacağı belirtildi.
 • 23

  Ağu

  Yenikent’in Beklediği Projede İmzalar Atıldı
  Karaman Atıksu Arıtma Tesisi ile terfi merkezlerinde zaman zaman yaşanan koku problemini çözecek projenin sözleşmesi imzalandı. Başkan Toçoğlu, “Karaman Atıksu Arıtma Tesisi ile 32 Evler, Yazlık ve Dörtyol’da bulunan terfi merkezlerinin üzerini kapatma kararı aldık. İnşallah bu projemizle bölgedeki koku problemi kesin çözüme kavuşmuş olacak. Hayırlı olsun” diye konuştu.
Kesinti Haberleri

KESİNTİ YERİ: KARASU-YALI , KARASU-KABAKOZ
KESİNTİ TARİHİ: 28.08.2016 14:00
KESİNTİ SÜRESİ: 2 SAAT
AÇIKLAMA: ŞEBEKE ARIZASI NEDENİ İLE
              --------------