• 22

  Oca

  Serdivan’a 3,5 Kilometrelik Yağmursuyu Hattı
  Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar ile bir araya gelen SASKİ Genel Müdürü Rüstem Keleş, “Serdivan ilçemize yaklaşık 3,5 kilometrelik yağmursuyu iletim hattı inşa edeceğiz. İnşallah kısa süre içerisinde projemizin ihalesine çıkacağız. İlçemize ve şehrimize hayırlı olsun” dedi.
 • 20

  Oca

  Yeşil Alan Sulamasına Yeni Kaynak
  Proje aşamasında olan Karaman Atıksu Arıtma Tesisi Koku Giderimi ve Gri Su Kullanımı çalışmaları ile ilgili açıklamalarda bulunan Rüstem Keleş, “İnşallah hayata geçireceğimiz çalışma ile özellikle yaz aylarında artış gösteren Karaman Atıksu Arıtma Tesisi’nin koku sorunu çözüme kavuşacak. Çark’ın su kalitesi artacak. Yaklaşık 402 bin metrekarelik yeşil alan gri su ile sulanacak” dedi.
 • 15

  Oca

  Çelik İsalede Son Bin Metre
  İsale kaynaklı su kesintilerine kesin çözüm getirecek çelik hatta çalışmaların büyük bir hızla devam ettiğini belirten SASKİ Genel Müdürü Rüstem Keleş, “Tünel betonlama ve hat döşeme çalışmalarımız devam ediyor. Ekiplerimiz 11 kilometrelik hattın 10 kilometresini tamamladı” dedi.
 • 14

  Oca

  SASKİ’den Dev Yatırımlar Geliyor
  İller Bankası Genel Müdürü Turgut Dedeoğlu ile görüşen SASKİ Genel Müdürü Rüstem Keleş, Erenler ve Serdivan ilçelerinin içmesuyu şebekelerinin yenileneceğini belirtti. Gri su kullanım projesi ile önemli bir çevre yatırımını da hayata geçireceklerini ifade eden Rüstem Keleş, “Tüm hemşerilerimize sağlam altyapı ve temiz içmesuyu ulaştırma hedefiyle çalışmalarımıza ara vermeden devam edeceğiz” dedi.
 • 12

  Oca

  Karasu İçmesuyuna Dev Yatırım
  Ocak Ayı Meclis Toplantısı'nda meclis üyelerinin onay verdiği Karasu İçmesuyu Şebeke Yenileme Projesi ile ilgili açıklamalarda bulunan SASKİ Genel Müdürü Rüstem Keleş, “Yaklaşık 17 Milyon TL'lik proje ile Karasu ilçemizin artık ihtiyacını karşılamayan içmesuyu şebekesini yenileyeceğiz” dedi.
 • 11

  Oca

  Geçen Yıla Göre 1,5 Metre Yükseldi
  Havzasına düşen kar yağışları ile Sapanca Gölü’nün yükselişini sürdürdüğünü belirten SASKİ Genel Müdürü Rüstem Keleş, “Şuanda göl seviyesi 31,03. Geçtiğimiz yıla göre yaklaşık 1,5 metrelik yükselme söz konusu. Göl seviyesinin tekrar yükselişe geçmesi bizleri son derece memnun ediyor” dedi.
Kesinti Haberleri

---SU KESİNTİSİ---
KESİNTİ YERİ: ÇUBUKLU,KAZIMPAŞA,SELAHİYE,DAĞYONCALI, MEŞELİ,ECELDERE,UZUNKÖY,BEŞEVLER,KIZILCIKLI,ALANDÜZÜ KÖYLERİ
KESİNTİ TARİHİ: 25.01.2015
KESİNTİ SÜRESİ: 17:00-20:00
              --------------

---SU KESİNTİSİ---
KESİNTİ YERİ: MERKEZ KARAOSMAN MH (BİR KISMI)
KESİNTİ TARİHİ: 25.01.2015
KESİNTİ SÜRESİ: 17:30-18:30
              --------------