• 30

  Haz

  Erenler’de Yağmursuyu Çalışması
  SASKİ’nin Erenler’de başlattığı yağmursuyu çalışmaları vatandaşlarda memnuniyet yarattı. Kozluk Muhtarı Şaban Bulan, “Sorunumuz kısa sürede çözüldü. Büyükşehir Belediyemize ve SASKİ’ye çok teşekkür ediyoruz” dedi.
 • 29

  Haz

  Kuzeyin İçmesuyuna 100 Yıllık Garanti
  Başkan Toçoğlu; “Kuzeyin içmesuyu geleceğini garanti altına alıyoruz. Yıllık 35 milyon metreküp içmesuyu potansiyeline sahip olacak yeni bir kaynak oluşturuyoruz. İnşallah bu yılsonunda Çamdağı Barajı’nın planlama çalışmalarını tamamlayacağız. Hayırlı olsun.”
 • 29

  Haz

  Karadeniz’e Bir Damla Atıksu Karışmayacak
  Proje üzerinde gerekli düzenlemelerin yapıldığını ve 16 milyonluk Karasu Atıksu Arıtma Tesisi yapım çalışmalarının devam ettiğini belirten Rüstem Keleş; “Karasu’nun atıksuları en ileri arıtmadan geçecek ve doğal ortama deşarj edilecek. Bu sayede Sakarya Nehri ve Karadeniz’in kirliliğinin de önüne geçilecek. İlçeden Karadeniz’e bir damla atıksu karışmayacak. Kuzeyin sahili, doğal güzellikleri korunacak.”
 • 24

  Haz

  Kocaali’nin Geleceğine 43 Milyon
  SASKİ, 120 kilometrelik Kocaali kanalizasyon hattının 82 kilometresini tamamladı. Rüstem Keleş, "43 milyonluk yatırımla Kocaali’yi sağlam ve entegre altyapıyla buluşturuyoruz" dedi.
 • 22

  Haz

  Ferizli ve Kaynarca’da İçmesuyu Sevinci
  SASKİ, Ferizli ve Kaynarca’ya bağlı 8 mahallenin daha içmesuyu sorununa kesin çözüm getirdi. 10 bin metrelik yeni hatla sorun yaşayan bölgelere Sapanca Gölü’nden temin edilen birinci sınıf içmesuyu, kesintisiz bir şekilde ulaştırılıyor.
 • 17

  Haz

  Yüksek Kesimlere Bol ve Kesintisiz İçmesuyu
  Serdivan ilçesinin yüksek kesimlerindeki 13 mahalleye kesintisiz içmesuyu ulaştıracak Esentepe İçmesuyu Projesi’nde hat döşeme çalışmaları tamamlandı. Yaklaşık 2,5 milyonluk proje ile bir terfi merkezi ve 10,5 kilometrelik içmesuyu hattı inşa edildi.
Kesinti Haberleri

KESİNTİ YERİ: ADAPAZARI-YENİGÜN
KESİNTİ TARİHİ: 30.06.2015 17:15
KESİNTİ SÜRESİ: 1 SAAT
AÇIKLAMA: ANA BORU ARIZASI(HASIRCILAR VE TURAN CADDESİ)
              --------------