• 25

  Tem

  Kuzeyin Arıtma Tesisi Hızla Yükseliyor
  Karasu ve Kocaali bölgesine hizmet sunacak olan Şerbetpınarı İçmesuyu Arıtma Tesisi’nin inşasında önemli aşamalar kaydedildiğini belirten SASKİ Genel Müdürü Rüstem Keleş, “5,2 Milyon liralık proje ile Karasu ve Kocaali’nin içmesuyu geleceğini garanti altına alıyoruz. 440 metreküplük içmesuyu depomuzun inşası tamamlandı. İnşallah en ileri teknolojiye sahip olacak arıtma tesisi ile bölgede yaşayan hemşerilerimizin musluklarına temiz, kaliteli ve bol içmesuyu ulaşacak” dedi.
 • 24

  Tem

  Kuzeye Bir Arıtma Tesisi Daha Geliyor
  Kocaali Atıksu Arıtma Tesisi ve Kanalizasyon Hattı projesinde çalışmaların başladığını açıklayan SASKİ Genel Müdürü Rüstem Keleş, “50 milyon liralık proje ile Kocaali’ye, ilçenin tüm atıksularını en ileri teknoloji ile arıtacak bir tesis kazandırıyoruz. Proje kapsamında 121 kilometrelik kanalizasyon şebekesi ve 6 adet terfi merkezi de inşa ediyoruz. Ayrıca bu yeni projeyle Kocaali’de atıksu sorununu çözmüş olacağız. İlçemize ve şehrimize hayırlı olsun” dedi.
 • 20

  Tem

  Karaaptiler Sağlam Altyapıyla Buluşuyor
  Arifiye Karaaptiler Mahallesi’nde altyapı çalışmalarının devam ettiğini belirten SASKİ Genel Müdürü Rüstem Keleş, “Atıksu konusunda Sakarya’nın birçok bölgesinde çalışmalarımız devam ediyor. Karaaptiler’de 5 Milyon liralık bir projeyi hayata geçiriyoruz. 17 kilometrelik kanalizasyon hattıyla bölgenin altyapısını yeniliyoruz. Hedefimiz Karaaptiler’i sağlam altyapıyla buluşturmak” dedi.
 • 20

  Tem

  Şehrin Tarımsal Sulama Stratejisi Hazır
  Büyükşehir Belediyesi ve MARKA işbirliği ile düzenlenen çalıştayda şehrin tarımsal sulama politikasına yeni stratejiler dâhil edildi. Çalıştayda yer alan paydaş kurumlar, Sakarya’nın tarımsal su kullanımı konusunda ciddi zenginliklere sahip olduğu ortak vurgusunda bulundu.
 • 18

  Tem

  Altyapı Geleceğini Birlikte Planlıyoruz
  SASKİ Genel Müdürü Rüstem Keleş, “Yeni dönem stratejik plan çalışmalarımız kapsamında yeni bir anket çalışması başlattık. Şehrimizin altyapı geleceğini birlikte planlıyoruz” dedi.
 • 18

  Tem

  Hendek’te 2 Mahalleye 1. Sınıf İçmesuyu
  Yeşilyurt 3. Kısım İçmesuyu Hattı yapım çalışmalarının başladığını açıklayan SASKİ Genel Müdürü Rüstem Keleş, “Hendek Yeşilyurt İçmesuyu Artıma Tesisimizde arıtılan sağlıklı ve temiz içmesuyunu 15 kilometrelik hat ile Hacıkışla ve Soğuksu Mahallelerine ulaştıracağız. Hayırlı olsun” dedi.
Kesinti Haberleri

KESİNTİ YERİ: PAMUKOVA-ELPEREK
KESİNTİ TARİHİ: 27.07.2016 10:00
KESİNTİ SÜRESİ: 4 SAAT
AÇIKLAMA: ANA BORU ARIZASI NEDENİ İLE
              --------------

KESİNTİ YERİ: KOCAALİ-KADIKÖY, KOCAALİ-CAFERİYE, KOCAALİ-MELEN, KOCAALİ-ŞERBETPINAR, KOCAALİ-KİRAZLI, KOCAALİ-AKPINAR
KESİNTİ TARİHİ: 27.07.2016 10:00
KESİNTİ SÜRESİ: 8 SAAT
AÇIKLAMA: ELEKTRİK KESİNTİSİ NEDENİ İLE
              --------------