• 18

  Ağu

  Tünelde Son 90 Metre
  SASKİ tarafından yürütülen Çelik İsale Hattı’nda çalışmalarının tüm hızıyla sürdüğünü açıklayan Başkan Toçoğlu, “Şehrimize 11 kilometrelik Çelik İsale Hattı kazandırıyoruz. Proje kapsamında ayrıca inşa edilecek 453 metre uzunluğundaki tünelin 360 metresi de tamamlandı. Çelik Hattın yılsonuna kadar devreye alınması için çalışmalarımız tüm hızıyla sürüyor” dedi.
 • 06

  Ağu

  300 Gönüllü Sapanca’yı Temizledi
  SASKİ tarafından düzenlenen Sapanca Gölündeki temizlik kampanyası büyük destek gördü. Yaklaşık 300 kişinin katılımıyla gerçekleştirilen temizlik çalışmasıyla Sapanca kıyılarının tamamı elden geçirildi. SASKİ Genel Müdürü Rüstem Keleş, örnek bir çalışma gerçekleştirildiğini belirterek, “Şehrimizdeki ilgili tüm kurumlar bir araya gelerek önemli bir çalışma gerçekleştiriyoruz. Çalışmamızın çevreye ve su kaynaklarının korunmasına yönelik duyarlılığa önemli katkılar sağlayacaktır” dedi.
 • 04

  Ağu

  Sapanca Gölü’nde Büyük Temizlik
  Sakarya Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) Sapanca Gölü’nde kuraklığın neden olduğu çekilme sonrası kıyılarda ortaya çıkan katı atıkları temizlemek için büyük bir temizlik çalışması gerçekleştirecek. SASKİ Genel Müdürü Rüstem Keleş, 6 Ağustos Çarşamba günü yaklaşık 150 personelle gerçekleştirilecek çalışmaya vatandaşların da gönüllü olarak katılabileceğini belirtti.
 • 21

  Tem

  SASKİ'den Sahil Şeridinde Temizlik
  Sapanca Gölü’nde yaşanan çekilme nedeniyle kıyı şeridinde kalan atıklar, SASKİ ekipleri tarafından temizleniyor.
 • 21

  Tem

  Toçoğlu: "Sakarya’nın Geleceğini Kuruyoruz"
  Karasu Atık Su Arıtma Tesisi temel atma töreninde konuşan Başkan Toçoğlu, “Sakarya'nın geleceğini kuran hizmetler şehrimizin tüm bölgelerinde olduğu gibi Karasu’muzla da buluşuyor. Karasu Atıksu Arıtma Tesisimiz yaklaşık 11 milyon TL’lik yatırımla hayata geçirilecek bir proje olmasının yanı sıra, ilçemizin standartlarını yükselten büyük bir adımdır. Hayata geçirdiğimiz projelerin şehrimiz için hayırlı sonuçlar getirmesini diliyorum” dedi.
 • 17

  Tem

  Kuzey’in Arıtma Sorunu Çözüme Kavuşuyor
  Karasu Atık Su Arıtma Tesisi’nin temeli atılıyor. Başkan Toçoğlu, “Yaklaşık 11 milyon TL’lik yatırımla hayata geçireceğimiz Karasu Atık Su Arıtma Tesisi’nin temelini 20 Temmuz Pazar günü atıyoruz. İlçemize hayırlı olsun” dedi.
Kesinti Haberleri
Şuanda herhangi bir kesinti bulunmamaktadır.