• 13

  Şub

  Su Her Zaman Kontrol Altında
  SASKİ Genel Müdürlüğü Bilgi İşlem Dairesi Başkanı Mücahit Yıldız, “Scada ile suyun dağıtımı ve kumandasını sağlayarak şehrin su kaynakları ile dağıtım sistemlerini teknoloji ile takip ediyoruz. SASKİ suyu Scada ile izliyor ve gerekli takiplerini yapıyor. Göl tesislerinden alınan su vatandaşlarımızın musluğuna ulaşana dek izleniyor. Bu konuda vatandaşlarımız rahat olabilirler. Gözümüz 24 saat suyun üzerinde” dedi.
 • 10

  Şub

  Kuzuluk Modern Altyapıya Kavuşuyor
  Akyazı Kuzuluk Kanalizasyon hattı yapım çalışmalarında sona gelindiğini belirten SASKİ Genel Müdürü Rüstem Keleş, “Yaklaşık 6,5 milyonluk yatırımımızla Akyazı’ya bağlı Kuzuluk Mahallesi’ni sağlam ve modern altyapıyla buluşturuyoruz. İnşa edeceğimiz 70 kilometrelik hat ile bölgenin atıksuları Akyazı Atıksu Arıtma Tesisi ile entegre olacak” dedi.
 • 09

  Şub

  Çamlıca ve Altındere Sağlam Altyapıya Kavuştu
  Hendek Altındere ve Çamlıca bölgesinde altyapı çalışmalarının tamamlandığını açıklayan SASKİ Genel Müdürü Rüstem Keleş, “Bölgenin 50 yıllık nüfus geleceğine göre tamamlanan projemiz ile Altındere ve Çamlıca bölgeleri sağlam altyapıya kavuştu. Artık bölgenin atıksuları tamamlanan 33 kilometrelik kanalizasyon hattı ile Hendek Atıksu Arıtma Tesisine ulaşacak” dedi.
 • 07

  Şub

  Kuzeye 424 Kilometrelik İçmesuyu Hattı
  8 Şubat Pazartesi günü gerçekleştirilecek Meclis Toplantısı’nda Karasu ve Kocaali’nin içmesuyu geleceğini garanti altına alacak yeni yatırımın görüşüleceğini belirten SASKİ Genel Müdürü Rüstem Keleş, “Karasu’nun artık ihtiyacı karşılamayan içmesuyu hatlarını yeniliyoruz. Kocaali’ye de hizmet verecek, Çamdağı Barajı ve Şerbetpınarı İçmesuyu Arıtma Tesisi ile entegre olacak 424 kilometrelik içmesuyu hattı inşa ediyoruz. Hayırlı olsun” dedi.
 • 03

  Şub

  Pamukova’nın Yağmursuyu Ağı Güçleniyor
  Pamukova’da devam eden altyapı çalışmaları ile ilgili bilgiler veren SASKİ Genel Müdürü Rüstem Keleş, “Pamukova’da 10 kilometrelik yağmursuyu hattı inşa çalışmalarına başlamıştık. 2,5 milyonluk yatırımımızın 5 kilometrelik kısmı tamamlandı. İnşallah kısa süre içerisinde ilçemizde altyapı çalışmalarını tamamlayacağız ”dedi.
 • 01

  Şub

  Hendeklilerden SASKİ’ye Teşekkür
  SASKİ’nin Hendek’te hayata geçirdiği içmesuyu ve altyapı çalışmaları vatandaşları memnun etti. Şeyhler Mahallesi Muhtarı Hakkı Çalık, “SASKİ’ye mahallemizde yapmış olduğu içmesuyu yatırımlarından dolayı teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullanırken; Çobanyatak Mahallesi Muhtarı Zeki Arslan, “SASKİ’nin bölgede yapmış olduğu çalışmalar kapsamında inşallah yaz aylarında su yetersizliği yaşamayacağız” dedi.
Kesinti Haberleri

KESİNTİ YERİ: KOCAALİ-KADIKÖY, KOCAALİ-SELAHİYE, KOCAALİ-MELEN, KOCAALİ-CAFERİYE
KESİNTİ TARİHİ: 13.02.2016 17:00
KESİNTİ SÜRESİ: 5 SAAT
AÇIKLAMA: HAT ARIZASI NEDENİ İLE
              --------------

KESİNTİ YERİ: SAPANCA-MEMNUNİYE, SAPANCA-İLMİYE, SAPANCA-ÜNLÜCE, SAPANCA-ŞÜKRİYE, SAPANCA-HACIMERCAN
KESİNTİ TARİHİ: 13.02.2016 15:00
KESİNTİ SÜRESİ: 24 SAAT
AÇIKLAMA: ŞEBEKE ARIZASI NEDENİ İLE
              --------------

KESİNTİ YERİ: ERENLER-BAĞLAR
KESİNTİ TARİHİ: 13.02.2016 15:00
KESİNTİ SÜRESİ: 2 SAAT
AÇIKLAMA: ANA HAT ARIZASI
              --------------