• 20

  May

  Hendek’e İçmesuyu Müjdesi
  SASKİ Genel Müdürü Rüstem Keleş, Hendek Yeşilyurt Grup Mahalleleri için yeni bir müjde verdi. Rüstem Keleş; “Hendek’e bağlı Çobanyatak ve Şeyhler Mahallelerinin yaşadığı su yetersizliği ve bulanıklık sorununa kesin çözüm getiriyoruz. Bu kapsamda projelendirdiğimiz 4,5 kilometrelik hattın ihalesine 28 Mayıs Perşembe günü çıkıyoruz.”
 • 19

  May

  SASKİ İçmesuyunda Alternatifleri Artırıyor
  Sakarya Su ve Kanalizasyon İdaresi, Geyve ve Pamukova ilçelerinde yürüttüğü çalışmalarla 8 mahalleyi besleyecek 4 yeni içmesuyu kaynağı oluşturdu.
 • 14

  May

  İçmesuyu Arıtma Tesisi Geliyor
  Başkan Toçoğlu kuzeye müjdeyi verdi; “Karasu ve Kocaali ilçelerimiz içi ortak içmesuyu arıtma tesisi inşa ediyoruz. Projenin ihalesine 28 Mayıs Perşembe günü çıkıyoruz. Hayırlı olsun.”
 • 09

  May

  Sapanca’yı Besleyen Dereler Temizleniyor
  SASKİ, düzenli olarak gerekleştirdiği Sapanca Gölü’nü besleyen dere havzalarındaki temizlik çalışmalarını sürdürüyor.
 • 04

  May

  Sapanca’ya Dev İçmesuyu Yatırımı
  7 Mayıs Perşembe günü Sapanca’ya bağlı 11 mahalleyi kapsayan içmesuyu yatırımlarının ihalesine çıkılacağını belirten SASKİ Genel Müdürü Rüstem Keleş, “İlçemize, 65 kilometre içmesuyu hattı ve iki içmesuyu deposu inşa edeceğiz. Şehrimize ve hemşerilerimize hayırlı olsun” dedi.
 • 30

  Nis

  Geyve’ye İçmesuyu Müjdesi
  SASKİ Genel Müdürü Rüstem Keleş, “Yaklaşık 4 Milyon TL’lik yatırımla Geyvemize 17 kilometrelik içmesuyu hattı inşa ediyoruz. Hayırlı olsun” dedi.
Kesinti Haberleri
Şu anda herhangi bir kesinti bulunmamaktadır.