• 04

  Mar

  Sapanca’ya Yeni İçmesuyu Yatırımları Geliyor
  SASKİ, Sapanca’ya bağlı 10 mahallenin zaman zaman yaşadığı bulanıklık ve su yetmezliği sorununu çözme kavuşturmak için 20 Mart Cuma günü ihaleye çıkıyor. Hazırlanan proje kapsamında ilçeye arıtma tesisi, içmesuyu deposu ve 63 kilometrelik içmesuyu isale hattı inşa edilecek.
 • 03

  Mar

  Akyazı’ya Dev Altyapı Yatırımı
  Akyazı Kuzuluk Mahallesi için projelendirilen 7 Milyon TL’lik altyapı yatırımının önemli ölçüde tamamlandığını belirten SASKİ Genel Müdürü Rüstem Keleş, “52 kilometre uzunluğunda olacak kanalizasyon hattının 21 kilometresi tamamlandı” dedi.
 • 02

  Mar

  İçmesuyuna 40 Milyon TL Daha
  SASKİ tarafından hayata geçirilen ve planlanan çalışmalar ile ilgili Rüstem Keleş’ten bilgi alan Başkan Toçoğlu, yeni projelerin müjdesini verdi. Toçoğlu, “Su hizmetlerinin önceliğimiz olduğunu her fırsatta ifade ediyoruz. İnşallah bu kapsamda yeni projelerimizin de hazırlıklarını tamamladık. İnşallah 13 ilçemiz için toplam maliyeti 40 Milyon TL olan yeni yatırımlarımızı hayata geçireceğiz” dedi.
 • 24

  Şub

  11 Mahalleye Daha Bol ve Berrak İçmesuyu
  Ferizli ve Kaynarca’ya bağlı 11 mahalle için yeni bir içmesuyu deposu inşa edildiğini açıklayan SASKİ Genel Müdürü Rüstem Keleş, “Projemiz ile mahallelerimizin yüksek kesimlerindeki su yetmezliğine ve kış aylarında yaşanan bulanıklık sorununa kesin çözüm getirmiş olacağız. Şehrimize ve bölgede yaşayan hemşerilerimize hayırlı olsun” dedi.
 • 23

  Şub

  SASKİ Alternatif İçmesuyu İçin İhaleye Çıktı
  Alternatif içmesuyu kaynağı oluşturma çalışmalarına devam eden SASKİ, şehir genelinde 14 yeraltı su kuyusu açmak için ihaleye çıktı.
 • 22

  Şub

  Esentepe İçmesuyu Projesi Hayırlı Olsun
  Şehrin yüksek kesimlerindeki 13 mahalleyi ilgilendiren Esentepe İçmesuyu Projesi’nde çalışmaların başladığını açıklayan SASKİ Genel Müdürü Rüstem Keleş, “Yaklaşık 2,5 Milyon TL’lik yatırımla Esentepe, Aşağıdereköy, Çubuklu, Dağyoncalı, Yukarıdereköy, Kazımpaşa, Selahiye, Kuruçeşme, Mahmudiye, Yeşilköy, Beşevler, Meşeli ve Kızılcıklı Mahallelerine sağlıklı içmesuyu kesintisiz bir şekilde ulaşacak” dedi.
Kesinti Haberleri

---SU KESİNTİSİ---
KESİNTİ YERİ: Alifuatpaşa mah okul sk ve muhacir mahallesi
KESİNTİ TARİHİ: 05.03.2015
KESİNTİ SÜRESİ: 18:25-19:15
AÇIKLAMA: ana boru patlağı
              --------------

---SU KESİNTİSİ---
KESİNTİ YERİ: KARASU ADATEPE MAHALLESİ
KESİNTİ TARİHİ: 05.03.2015
KESİNTİ SÜRESİ: 9:30
AÇIKLAMA: DEPO TEMİZLİĞİ
              --------------

---su kesintisi---
KESİNTİ YERİ: serdivan aşağıdereköyü mh.
KESİNTİ TARİHİ: 05.03.2015
KESİNTİ SÜRESİ: 16:30-18:30
              --------------