• 11

  Ara

  Şehrin simgesinde dönüşüm başlıyor
  Şehre içmesuyu sağlamak amacıyla inşa edilen ve Çark Mesire’ye de adını veren Çark’ın SASKİ tarafından aslına uygun şekilde restore edileceğini belirten SASKİ Genel Müdürü Rüstem Keleş, “Tarihimize verdiğimiz değerin göstergelerinden biri olarak Çark Mesire’de bulunan Çark’ı da restore ederek ayağa kaldıracağız” dedi
 • 09

  Ara

  Recep Kılıç’a hizmetlerinden dolayı teşekkür
  Uzun yıllar SASKİ Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı görevini yürüten Recep Kılıç’ın Sakarya Üniversitesi öğretim üyesi olması vesilesiyle veda programı düzenlendi.
 • 08

  Ara

  SASKİ teknolojileri derslere konu oluyor
  SAÜ Meslek Yüksek Okulu tarafından düzenlenen ‘Sektörlerle Buluşma Günleri’ kapsamında SASKİ Scada Şube Müdürü İsa Çomaklı öğrencilere SASKİ’nin teknoloji altyapısını anlattı.
 • 06

  Ara

  SASKİ hizmet kalitesini arttırıyor
  SASKİ Genel Müdür Yardımcısı Sebahattin Belik, “Sürekli Eğitim, Sürekli Gelişim’ ilkesi doğrultusunda kurum içi eğitimlerimize devam ediyoruz. Kurum içerisinde gerçekleştirdiğimiz eğitimlerle hizmet kalitemizi daha da arttırıyoruz” dedi.
 • 01

  Ara

  Sapanca üst mahalleler gün sayıyor
  SASKİ Genel Müdürü Rüstem Keleş, Akçay Barajı yapım çalışmaları kapsamında inşa edilen 7 kilometrelik hat ile Sapanca’nın üst bölgelerinde bulunan 11 mahalleye daha birinci sınıf içmesuyu ulaştıracaklarını belirtti.
 • 30

  Kas

  Şehrin içmesuyuna kış güvencesi
  Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi, 16 ilçede 73 içmesuyu deposu ve terfi merkezinde kışa hazırlık çalışmalarını tamamladı.
Kesinti Haberleri

KESİNTİ YERİ: KOCAALİ-KARŞI
KESİNTİ TARİHİ: 09.12.2016 16:20
KESİNTİ SÜRESİ: 2 SAAT
AÇIKLAMA: ŞEBEKE ARIZASI NEDENİ İLE
              --------------