• 28

  Haz

  Pamukova’da Altyapı Tamam Sırada Asfalt Var
  Pamukova’da hayata geçirilen altyapı ve içmesuyu çalışmaları ile ilgili konuşan Başkan Toçoğlu, “İlçemizde 77 kilometrelik kanalizasyon hattının inşası tamamlandı. 10 kilometrelik yağmursuyu hattında işlem sonlandı. 82 kilometrelik içmesuyu hattında artık son 29 kilometredeyiz. Altyapı ve içmesuyu çalışmalarının sonlandığı yerlerde asfalt işlemlerimiz devam ediyor. İnşallah asfalt çalışmalarımızla ilçemizi sil baştan yenilemiş olacağız” dedi.
 • 26

  Haz

  Akçay Akacak Sakarya Kazanacak
  Akçay Barajı’nda çalışmaların 24 saat kesintisiz devam ettiğini belirten Başkan Toçoğlu, “Bu projeyle suyu kendi hareketiyle şehre aktaracağımızdan elektrik harcamak yerine, elektrik üreteceğiz. Bu yönüyle Akçay Barajı Türkiye’de bir ilk. Akçay Barajıyla şehrimize 3 yeni HES de kazandırmış olacağız. Bu da yıllık enerji üretim kapasitemizin 2 katına çıkması demek. İnşallah projenin tamamlanmasıyla Sakaryamız kazanacak” dedi.
 • 23

  Haz

  Güneyin Arıtma Tesisinde Sona Doğru
  Pamukova-Geyve Atıksu Arıtma Tesisi’nde sona yaklaşıldığını açıklayan SASKİ Genel Müdürü Rüstem Keleş, “Tesisimizin inşası şuanda tamamlandı ve su almaya hazır durumda. Atık sular en ileri teknoloji ile arıtılarak, ilçelerimizin doğal güzellikleri korunacak. Bu projeyle Sakarya Nehri Karadeniz’e daha temiz ulaşacak” dedi.
 • 17

  Haz

  SASKİ Yine Farkını Ortaya Koydu
  SASKİ Genel Müdürlüğü yapılan yeni bir akademik araştırmada daha farkını ortaya koydu. SASKİ tarafından şehre kazandırılan Hızırilyas İçmesuyu Arıtma Tesisleri, siyanobakteri gideriminde Türkiye’nin öncü tesisleri arasında ilk sırada yer aldı.
 • 12

  Haz

  Arıtmadaki Koku Sorunu Tarihe Karışıyor
  Karaman Atıksu Arıtma Tesisi’nde zaman zaman yaşanan koku problemini çözecek projenin tamamlandığını belirten SASKİ Genel Müdürü Rüstem Keleş, “30 Haziran’da ihalemizi gerçekleştiriyoruz. Şehrimize ve hemşerilerimize hayırlı olsun” dedi.
 • 06

  Haz

  41 Mahalleye 10 Milyonluk Yatırım
  Kaynarca İçmesuyu hattı inşa çalışmalarının devam ettiğini belirten SASKİ Genel Müdürü Rüstem Keleş, “Kaynarca’ya bağlı 41 mahallemize daha Sapanca Gölümüzün birinci sınıf içmesuyunu ulaştırıyoruz. Proje kapsamında Kaynarca’ya 10 milyonluk yatırımla 45 kilometrelik içmesuyu hattı ve 6 içmesuyu deposu inşa edeceğiz” dedi.
Kesinti Haberleri

KESİNTİ YERİ: PAMUKOVA-YENİCE, PAMUKOVA-ELPEREK
KESİNTİ TARİHİ: 28.06.2016 16:10
KESİNTİ SÜRESİ: 4 SAAT
AÇIKLAMA: ŞEBEKE ARIZASI NEDENİ İLE
              --------------