• 21

  Tem

  SASKİ'den Sahil Şeridinde Temizlik
  Sapanca Gölü’nde yaşanan çekilme nedeniyle kıyı şeridinde kalan atıklar, SASKİ ekipleri tarafından temizleniyor.
 • 21

  Tem

  Toçoğlu: "Sakarya’nın Geleceğini Kuruyoruz"
  Karasu Atık Su Arıtma Tesisi temel atma töreninde konuşan Başkan Toçoğlu, “Sakarya'nın geleceğini kuran hizmetler şehrimizin tüm bölgelerinde olduğu gibi Karasu’muzla da buluşuyor. Karasu Atıksu Arıtma Tesisimiz yaklaşık 11 milyon TL’lik yatırımla hayata geçirilecek bir proje olmasının yanı sıra, ilçemizin standartlarını yükselten büyük bir adımdır. Hayata geçirdiğimiz projelerin şehrimiz için hayırlı sonuçlar getirmesini diliyorum” dedi.
 • 17

  Tem

  Kuzey’in Arıtma Sorunu Çözüme Kavuşuyor
  Karasu Atık Su Arıtma Tesisi’nin temeli atılıyor. Başkan Toçoğlu, “Yaklaşık 11 milyon TL’lik yatırımla hayata geçireceğimiz Karasu Atık Su Arıtma Tesisi’nin temelini 20 Temmuz Pazar günü atıyoruz. İlçemize hayırlı olsun” dedi.
 • 14

  Tem

  Karasu Atık Su Arıtma Tesisi’nin Temeli Atılıyor
  Karasu Atık Su Arıtma Tesisleri’nin temelinin 20 Temmuz Pazar günü atılacağını açıklayan Başkan Toçoğlu, “İlçemize hayırlı olsun. Yaklaşık 11 milyon TL’lik yatırım olan Karasu Atık Su Arıtma Tesisi’nin temelini atıyoruz” dedi.
 • 10

  Tem

  Baro TÜPRAŞ Davasına Müdahil Oluyor
  SASKİ Genel Müdürü Rüstem Keleş, yeni hizmet binasına taşınan Sakarya Barosu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. SASKİ’nin Tüpraş aleyhinde açtığı dava hakkında Baro Başkanı Recep Hacıeyüpoğlu’na bilgiler veren Rüstem Keleş, Sakarya Barosu’ndan da destek beklediklerini ifade etti. Baro Başkanı Recep Hacıeyüpoğlu da davaya müdahil olacaklarını açıkladı.
 • 04

  Tem

  Kuzeyin İçmesuyu ve Atık Su Sorununa Çözüm
  Şehrin kuzey ilçelerindeki içmesuyu ve atık su sorununu çözüme kavuşturmak için önemli çalışmalar gerçekleştirdiklerini belirten Başkan Toçoğlu, “Kısa vadede Karasu’nun su sorunu kuyular ile çözüme kavuşturacağız. Orta ve uzun vadede ise son teknoloji bir içme suyu arıtma tesisini ilçeye kazandıracağız. Ayrıca Kocaali ilçemize de yaklaşık 40 Milyon TL’lik yatırımla toplam 121 kilometre uzunluğunda kanalizasyon hattı ve atıksu arıtma tesisi inşa edeceğiz” dedi.
Kesinti Haberleri

---SU KESİNTİSİ---
KESİNTİ YERİ: HENDEK-Yenimahalle
KESİNTİ TARİHİ: 17.07.2014
KESİNTİ SÜRESİ: 14:30 18:30
AÇIKLAMA: 100. YIL OKUL CİVARI. ANA HAT ARIZASI NEDENİYLE
              --------------