• 26

  Eyl

  Bu Gurur Sakarya’nın
  Akçay Barajı ve İsale Hattı Projesi kapsamında Arifiye’de devam eden isale hattı montaj çalışmalarını inceleyen Başkan Toçoğlu, “Şehre 100 milyonluk yatırımla Akçay Barajı’nı kazandırıyoruz. Baraj inşa eden bir belediye olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Bu gurur Sakarya’nındır. İnşallah bu dev proje tamamlandığında bugüne kadarki tüm hizmetlerimizin adeta bir imzası olacak” dedi.
 • 26

  Eyl

  Bu Haber ‘Su Borcum Var’ Diyenlere
  Kamuoyunda ‘Torba Yasa’ olarak bilinen 6736 sayılı kanun kapsamında su borcu olan vatandaşlara taksitle ödeme kolaylığı ve faiz indirimi sağlanıyor. SASKİ’den yapılan açıklamada, ödeme avantajlarından yararlanmada son başvuru tarihinin 31 Ekim Pazartesi günü olduğu hatırlatıldı.
 • 24

  Eyl

  Erenler’in Geleceğine 25 Milyonluk Montaj
  Erenler’in tüm içmesuyu altyapısını yenileyecek projenin ilk hat montaj töreninde konuşan Başkan Toçoğlu, “Bugün Erenler’de 25 milyonluk bir projeyi başlatıyoruz. Bölgenin tamamına 300 kilometrelik yeni içmesuyu hattı döşeyeceğiz. Ayrıca bölgeye örnek bir proje olan akıllı şebeke sistemi kuracağız. Projemiz Erenler’e hayırlı olsun” derken; Milletvekili İsen, “SASKİ bu büyük yatırımlarla vatandaşlarımıza sadece su ulaştırmıyor; onlara sağlıklı ve kaliteli su içme imkanı sunuyor” ifadelerini kullandı.
 • 23

  Eyl

  Geyve’nin Bu Mahallelerine Müjde Var
  Geyve’ye bağlı üç mahalleyi kapsayan içmesuyu projesinde çalışmaların devam ettiğini belirten SASKİ Genel Müdürü Rüstem Keleş, “Köprübaşı, Bağlarbaşı ve Akıncı Mahallelerimize yaklaşık 5 milyonluk yatırımla 50 kilometrelik içmesuyu hattı ve 3 içmesuyu deposu inşa ediyoruz. Hattın 10 kilometrelik kısmını tamamlamış durumdayız” dedi.
 • 22

  Eyl

  Bu Projeyle Erenler Baştan Sona Yenilenecek
  Erenler’in tüm içmesuyu altyapısını yenileyecek projede törenle ilk kazmanın vurulacağını belirten Başkan Toçoğlu, “Erenler için hazırladığımız 25 milyonluk yatırımla ilçemizin tüm mahallelerinin içmesuyu altyapısını yenileyeceğiz. İnşa edeceğimiz yaklaşık 300 kilometrelik içmesuyu hattı ile vatandaşlarımıza sunduğumuz içmesuyunun kalitesi de güvence altına alınmış olacak” dedi.
 • 20

  Eyl

  Sakarya ‘SASKİ varsa sorun yok’ Dedi
  Büyükşehir Belediyesi tarafından SASKİ’nin 2017-2021 Stratejik Plan hazırlık çalışmaları kapsamında yapılan anket çalışmasının sonuçlarını değerlendiren Başkan Toçoğlu, “Yaptığımız anket çalışması sonucunda vatandaşlarımızın yüzde 72’si musluklarından akan içmesuyunun kaliteli olduğunu düşünüyor. Ayrıca ankete katılan vatandaşlarımızın yüzde 81’lik gibi büyük bir çoğunluğu da SASKİ’nin şehir genelinde yaptığı hizmetlerden memnun olduklarını dile getiriyor” dedi
Kesinti Haberleri
Şu anda herhangi bir kesinti bulunmamaktadır.