• 20

  Nis

  Taraklı’ya 8 Kilometrelik İçmesuyu Hattı
  SASKİ, yeni Büyükşehir Yasası ile hizmet sınırlarına dahil olan bir mahallenin daha içmesuyu sorununu çözüme kavuşturuyor. 1 Milyon TL’lik yatırımla Taraklı Yenidoğan Mahallesi’ne 8 kilometrelik içmesuyu hattı inşa ediliyor.
 • 19

  Nis

  SASKİ İçmesuyuna Ek Kaynak Oluşturuyor
  İçmesuyuna alternatif kaynak oluşturma çalışmalarını sürdüren SASKİ, Geyve, Karasu, Kocaali, Pamukova, Taraklı, Hendek ve Serdivan ilçelerine 14 derin su kuyusu açıyor.
 • 14

  Nis

  SASKİ Futbol Turnuvası Başladı
  Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Geleneksel futbol Turnuvası’nda karşılaşmalar başladı.
 • 13

  Nis

  Çelik Borular Tünelden Geçti
  Rüstem Keleş, “Hattımızın geçişi için açtığımız 480 metrelik tünelde montaj çalışmalarımız tamamlandı. Projelendirdiğimiz 11 kilometrelik hatta son 120 metreye gelindi” dedi.
 • 10

  Nis

  Pamukova’ya Değer Katan Yatırımlar
  Pamukova’da görev yapan muhtarlarla bir araya gelen Başkan Toçoğlu, “Çardak Köprüsü’nün yapımını tamamladık. Köprümüz trafiğe açıldı. İlçemizde 77 kilometrelik kanalizasyon hattı inşa ettik. İnşallah 15 Nisan Çarşamba günü içmesuyu hattı için de ihaleye çıkıyoruz. Pamukovalı hemşerilerimiz Büyükşehirle hizmetin en kalitelisine ulaşmaya devam edecek” dedi.
 • 07

  Nis

  İçmesuyu Geleceğimiz Garanti Altına Alınıyor
  SASKİ’nin Esentepe Bölgesi’nde başlattığı içmesuyu projesi bölgede yaşayan vatandaşlarda büyük memnuniyet yarattı. Muhtarlar, 13 mahallenin içmesuyu geleceğini garanti altına alacak yatırım için Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’na teşekkür etti.
Kesinti Haberleri

KESİNTİ YERİ: PAMUKOVA-FEVZİYE
KESİNTİ TARİHİ: 21.04.2015 15:35
KESİNTİ SÜRESİ: 1,5 SAAT
AÇIKLAMA: ANA BORU ARIZASI
              --------------

KESİNTİ YERİ: KOCAALİ-ŞERBETPINAR
KESİNTİ TARİHİ: 21.04.2015 09:40
KESİNTİ SÜRESİ: 8 SAAT
AÇIKLAMA: ANA HAT ARIZASI
              --------------