• 24

  May

  SASKİ Olağan Genel Kurulu Toplanıyor
  SASKİ Mayıs Ayı Olağan Genel Kurulu toplanıyor. 25 Mayıs Pazartesi günü saat 14.00’da, Meclis Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilecek oturumda 5 madde karara bağlanacak.
 • 24

  May

  14 Mahalleye İçmesuyu Müjdesi
  Ferizli ve Kaynarca’ya bağlı 14 mahalle için içmesuyu müjdesi veren Başkan Toçoğlu; “Bakırlı’da inşa ettiğimiz 500 metreküplük içmesuyu deposunu 25 Mayıs Pazartesi günü devreye alıyoruz. İlçelerimize ve bölgede yaşayan hemşerilerimize hayırlı olsun” dedi.
 • 20

  May

  Hendek’e İçmesuyu Müjdesi
  SASKİ Genel Müdürü Rüstem Keleş, Hendek Yeşilyurt Grup Mahalleleri için yeni bir müjde verdi. Rüstem Keleş; “Hendek’e bağlı Çobanyatak ve Şeyhler Mahallelerinin yaşadığı su yetersizliği ve bulanıklık sorununa kesin çözüm getiriyoruz. Bu kapsamda projelendirdiğimiz 4,5 kilometrelik hattın ihalesine 28 Mayıs Perşembe günü çıkıyoruz.”
 • 19

  May

  SASKİ İçmesuyunda Alternatifleri Artırıyor
  Sakarya Su ve Kanalizasyon İdaresi, Geyve ve Pamukova ilçelerinde yürüttüğü çalışmalarla 8 mahalleyi besleyecek 4 yeni içmesuyu kaynağı oluşturdu.
 • 14

  May

  İçmesuyu Arıtma Tesisi Geliyor
  Başkan Toçoğlu kuzeye müjdeyi verdi; “Karasu ve Kocaali ilçelerimiz içi ortak içmesuyu arıtma tesisi inşa ediyoruz. Projenin ihalesine 28 Mayıs Perşembe günü çıkıyoruz. Hayırlı olsun.”
 • 09

  May

  Sapanca’yı Besleyen Dereler Temizleniyor
  SASKİ, düzenli olarak gerekleştirdiği Sapanca Gölü’nü besleyen dere havzalarındaki temizlik çalışmalarını sürdürüyor.
Kesinti Haberleri
Şu anda herhangi bir kesinti bulunmamaktadır.