• 20

  May

  Beşköprü’nün Altyapısı Yenileniyor
  SASKİ, Serdivan’a bağlı Beşköprü Mahallesi’nin kanalizasyon hattını yeniliyor. Proje kapsamında bölgeye bin 500 metrelik kanalizasyon hattı inşa edilecek.
 • 18

  May

  300 Kilometrelik Hatta Çalışmalar Başlıyor
  Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar ile bir araya gelen SASKİ Genel Müdürü Rüstem Keleş, “Serdivan’a yaklaşık 35 milyonluk yatırımımızla 300 kilometrelik içmesuyu ve 13 kilometrelik de yağmursuyu hattı inşa edeceğiz. Kısa süre içerisinde çalışmalarımız başlıyor. Hayırlı olsun” dedi. Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar ise, “SASKİ, Sakarya’nın altyapı ve içmesuyu geleceği için çok önemli yatırımları hayata geçiriyor” ifadelerini kullandı.
 • 15

  May

  Akyazı’nın Altyapısına 20 Milyonluk Yatırım
  Akyazı Kuzuluk kanalizasyon hattı yapım çalışmalarında sona gelindiğini belirten SASKİ Genel Müdürü Rüstem Keleş, “Bölgede inşa ettiğimiz 70 kilometrelik kanalizasyon hattının 65 kilometrelik kısmı tamamlandı. Akyazı’daki içmesuyu ve kanalizasyon hattı çalışmalarımızın toplam maliyeti yaklaşık 20 milyon liradır” dedi.
 • 13

  May

  Yeni Projeler Doludizgin İlerliyor
  SASKİ Genel Müdürü Rüstem Keleş, “Tüm gayretimizi, tecrübemizi, bilgimizi ve uzmanlığımızı kullanarak, verimli projeler hayata geçirmek için kurum olarak 7/24 görevimizin başındayız. SASKİ bugüne kadar hayata geçirdiği yatırımlarıyla Türkiye’ye örnek bir kurum olmuştur. Tamamladığımız projelerimiz kurumumuzun kalitesi ortaya koyuyor. Güçlü ve güvenilir bir kadromuz var. Yolumuza doludizgin devam ediyoruz” dedi.
 • 12

  May

  Kuzeydeki Bu Tesiste İşlem Yüzde 80 Tamam
  Karasu Atıksu Arıtma Tesisi yapım çalışmalarını inceleyen Başkan Toçoğlu, “Yaklaşık 16 milyonluk bu yatırımımız 35 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor. Projemizin tamamlanmasıyla Karasu’da atıksu sorunu yaşanmayacak. Ayrıca devreye alacağımız projemizle Karadeniz’in doğal güzellikleri de korunmuş olacak. Tesisimizin yüzde 80’lik kısmı tamamlandı” dedi.
 • 11

  May

  Termal Turizmine Katkı Sağlanacak
  Jeotermal kaynak arama çalışmalarını inceleyen Başkan Toçoğlu, “Farklı bölgelerdeki çalışmalarımız kapsamında Serdivan Yazlık bölgesinde bin metre, Akyazı Harunusta bölgesinde bin 500 metre ve Sapanca Uzunkum bölgesinde ise bin metrelik derinliğe inilecek. Hayata geçirdiğimiz proje suyun sıcaklık derecesine göre Sakarya’nın termal turizmine ve seracılık faaliyetlerine katkı sağlamış olacağız” dedi.
Kesinti Haberleri

KESİNTİ YERİ: SERDİVAN-ARABACIALANI
KESİNTİ TARİHİ: 26.05.2016 13:30
KESİNTİ SÜRESİ: 5 SAAT
AÇIKLAMA: ŞEBEKE BAKIM ONARIM ÇALIŞMASI NEDENİ İLE (BİR KISMI)
              --------------