• 19

  Ara

  SASKİ Cebinize Geldi
  Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi akıllı telefon uygulaması, Sakaryalıların hizmetinde. Abone ve fatura takip işlemlerini kolaylaştıran, kurumun tüm haber ve duyurularının yayınlandığı ‘Saski Bilgi’ isimli uygulamayı Google Play ve App Store’dan ücretsiz indirebilirsiniz.
 • 18

  Ara

  İş Birliğimiz Daha da Güçlenecek
  SASKİ Genel Müdürü Rüstem Keleş ile bir araya gelen Vali Coş, “SASKİ, şehrimiz için çok önemli bir görev yürütüyor. Kurumumuza elimizden gelen desteği veriyoruz. İnşallah bu iş birliğini daha da güçlendirip, Sakarya’mıza katkı sağlayacak yeni projeleri de hayata geçireceğiz” dedi.
 • 18

  Ara

  İçmesuyu Kaynağına Alternatifler Geliyor
  Şehrin kuzey bölgelerinde bulunan içmesuyu kaynaklarının değerlendirilmesi ile ilgili açıklamalarda bulunan Başkan Toçoğlu, “Karasu, Kocaali, Karapürçek ve Adapazarı ilçeleri için oluşturulması planlanan 4 baraj ile ilgili değerlendirmelerde bulunduk. Bu kaynaklar yaklaşık 106 milyon metreküp su tutma kapasitesine sahip. Aynı zamanda tarımsal sulama ve enerji üretimi için de elverişli” dedi.
 • 17

  Ara

  SASKİ Hedef Büyüttü
  Yağmursuyu iletim hattı ağını sürekli geliştirme hedefinde olan SASKİ’nin bugüne kadar yürüttüğü çalışmalarla hat uzunluğunu 300 kilometreye ulaştırdığını açıklayan Rüstem Keleş, “İnşallah yeni yılla birlikte kanalizasyon ve yağmursuyu ilettim hattı ağımıza yaklaşık 85 bin metre daha ilave edeceğiz” dedi.
 • 16

  Ara

  Şehrin Kuzey ve Güneyine 6 Yeni Arıtma
  Yeni dönemde hayata geçirilecek içmesuyu arıtma projelerini değerlendiren SASKİ Genel Müdürü Rüstem Keleş, “Hemşerilerimize birinci sınıf, sağlıklı içmesuyu ulaştırma hedefiyle yeni dönem içerisinde de 6 yeni arıtma tesisini şehrimize kazandıracağız” dedi.
 • 12

  Ara

  Torba Yasa Başvuruları Sürüyor
  Torba Yasaya başvuru ve ilk taksit ödemelerini uzatan tebliğin yürürlüğe girmesi ile ilgili olarak SASKİ’den yapılan açıklamada, “Yapılandırma için son başvuru tarihi 31 Aralık Çarşamba ve ilk taksit ödeme süresi ise 2 Şubat Salı günü mesai bitimine kadar uzatılmıştır” denildi.
Kesinti Haberleri

---SU KESİNTİSİ---
KESİNTİ YERİ: ARİFİYE FATİH MH.
KESİNTİ TARİHİ: 21.12.2014
KESİNTİ SÜRESİ: 13:50-14:50
              --------------

---SU KESİNTİSİ---
KESİNTİ YERİ: GEYVE - ALİFUATPAŞA OKUL MAH SET BAŞI SOKAK VE CİVARI
KESİNTİ TARİHİ: 18.12.2014
KESİNTİ SÜRESİ: 09:30 İLA 11.30
AÇIKLAMA: ANA BORU ARIZASI
              --------------

---SU KESİNTİSİ---
KESİNTİ YERİ: PAMUKOVA/ CUMHURİYET MH. BİR KISMI
KESİNTİ TARİHİ: 19.12.2014
KESİNTİ SÜRESİ: 09:00 - 12:00
              --------------

---SU KESİNTİSİ---
KESİNTİ YERİ: PAMUKOVA/ ELPEREK MH. - YENİCE MH.
KESİNTİ TARİHİ: 19.12.2014
KESİNTİ SÜRESİ: 11:00 - 16:00
AÇIKLAMA: ALTYAPI ÇALIŞMASI NEDENİYLE İSALE HATTI ARIZASI
              --------------

---SU KESİNTİSİ---
KESİNTİ YERİ: ŞEKER MH. OZANLAR MH. İSTİKLAL MH. BİR KISMI
KESİNTİ TARİHİ: 21.12.2014
KESİNTİ SÜRESİ: 13:30-15:30
              --------------