• 24

  Eki

  SASKİ’de Yangın Tatbikatı
  SASKİ’de gerçekleştirilen yangın tatbikatında personele yangın söndürme eğitimi verildi, senaryo gereği binada mahsur kalanlar atlama yastığı ile kurtarılırdı.
 • 21

  Eki

  Karasu Arıtma Tesisi Yükseliyor
  Karasu’da inşa edilen Atıksu Arıtma Tesisindeki çalışmaları inceleyen SASKİ Genel Müdürü Rüstem Keleş, “11 Milyon TL’lik yatırımla inşa edilecek tesis ile Karasu ve Karadeniz’in kirlenmesi önlenecek” dedi.
 • 15

  Eki

  Çark Deresi Temizleniyor
  Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi, filosuna kattığı yeni paletli araçlarla Çark Deresi’nde temizlik çalışmalarına başladı.
 • 13

  Eki

  Söğütlü’deki Açık Kanallar Kapanıyor
  Büyükşehir Belediyesi Söğütlü ilçesinde çevre kirliliğine neden olan açık kanal sorununu çözüme kavuşturuyor. Yaklaşık 600 metrelik Kutu Kanal Projesi için 30 Ekim Perşembe günü ihaleye çıkılıyor.
 • 03

  Eki

  Yeni Şebekenin İhalesi Yapıldı
  Esentepe ve Kazımpaşa Bölgesinde inşa edilecek 7 bin 289 metrelik yeni şebekenin ihalesi yapıldı. SASKİ Genel Müdürlüğü’nde gerçekleştirilen ihaleye iki firma teklif verdi.
 • 01

  Eki

  Rüstem Keleş'ten Kurban Atığı Uyarısı
  SASKİ Genel Müdürü Rüstem Keleş, Kurban Bayramı öncesinde vatandaşlara önemli uyarılarda bulundu. Rüstem Keleş, “Kurban Bayramında kesimler sonrası oluşan atıklar kanalizasyon ve yağmur suyu hatlarına kesinlikle atılmamalı. Vatandaşlarımız atıklarını, kesim yerlerinin uygun gördüğü yerlere atmalıdır” dedi.
Kesinti Haberleri
Şuanda herhangi bir kesinti bulunmamaktadır.