Organizasyon


YÖNETİM KURULU  
Başkan Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem YÜCE
Başkan Vekili   
Üye
Yiğit TURAN
Üye
Genel Müdür Yardımcısı Mücahit YILDIZ
Üye
Önder KARAN
Üye
Mubin YENİ
   
GENEL MÜDÜRLÜK
 
Genel Müdür Yiğit TURAN
Teftiş Kurulu Başkanı
Dr. Orhan GUDİL
Özel Kalem Müdürü
Haluk İLDENİZ
I. Hukuk Müşavirliği 
İlknur TURAN
Basın Yayın Birimi
Kemalettin KAYA
AR-GE Birimi
Mustafa FIRAT
   
İlçe İşletmeler Dairesi Başkanı
Mesut ÖZKAN
Akyazı-Karapürçek Şube Müdürü
Ömer Faruk DUMAN
Geyve-Taraklı-Pamukova Şube Müdürü
Mehmet AKARSU
Sapanca Şube Müdürü
Bilal Habeş ÇOMAKLI
Hendek Şube Müdürü S.
Mehmet BERBER
Ferizli-Söğütlü Şube Müdürü
Mustafa İŞBİTİREN
Karasu-Kocaali Şube Müdürü
Ömer BABALIOĞLU
Kaynarca Şube Müdürü
Ali Osman GÜRSOY
Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanı
Recep KARAMEHMETOĞLU
Havza Koruma Şube Müdürü
Vedat KAHYAOĞLU
Deşarj Kontrol ve Ruhsat Şube Müdürü
Seher Şeyma DUMAN
Arıtma Tesisleri Dairesi Başkanı 
Yasin ÇAKIR
İçmesuyu Arıtmalar Şube Müdürü
Fatih KABUKÇU
Atıksu Arıtmalar Şube Müdürü
Murat İKİNCİ
Laboratuvar Birimi
Ernur TOÇ
   
Genel Müdür Yardımcısı
Mücahit YILDIZ
Abone İşleri Dairesi Başkanı
Hüseyin KARAMEHMETOĞLU
Abone İşleri Şube Müdürü
Ali Osman ÇAĞLAR
Kaçak Kontrol ve Tahakkuk Şube Müdürü
Evren KOCAMAN
Atıksu Ruhsat Şube Müdürü
Muhsin YENİ
Bilgi İşlem Dairesi Başkanı
Celal OF
Sistem ve Network Şube Müdürü
Hikmet ARSLAN
Yazılım ve CBS Şube Müdürü
Hakan KOCAMAN
Destek Hizmetleri Dairesi Başkanı
Özkan GÜVERCİN
Makine İkmal Şube Müdürü
Nafiz ÇELİKEL
Ayniyat Şube Müdürü
Ahmet SEMİZ
Satınalma ve İhale Şube Müdürü V.
Özkan GÜVERCİN
İş Sağlığı ve Güvenliği Birimi
Niyazi KAHVECİ
İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanı
Hakan BEKAR
İnsan Kaynakları ve Eğitim Şube Müdürü
Mahmut KAYA
Özlük ve Maaş Tahakkuk Şube Müdürü
Kadir ÖZTÜRK
Yazı İşleri ve Kararlar Şube Müdürü
Cengiz ERSÖZ
Halkla İlişkiler Birimi
Oğuzhan Samed ÖZKARAMAN
Kalite Yönetim Birimi
Mahmut KAYA
Personel A.Ş.
 
Koruma ve Güvenlik Hizmetleri Dairesi Başkanı V.
Yaşar Faruk BALKAYA
Güvenlik Şube Müdürü
Hüseyin EMANET
Afet ve Acil Durum Şube Müdürü
Yasin TEPE
Strateji Geliştirme Dairesi Başkanı V.
Metin TINAZ
Muhasebe Kesin Hesap ve Raporlama Şube Müdürü
Birgül YERLİ OLCAR
Bütçe ve Performans Programlama Şube Müdürü
Ömer IŞIK
İç Kontrol Şube Müdürü
Saliha YILMAZ
Strateji Planlama Şube Müdürü 
Betül YALINKILIÇ
İştirakler Şube Müdürü
Taner ÖZMEN
Tesisler Dairesi Başkanı V.
Ersin KILIÇ
Tesisler Şube Müdürü
Ersin KILIÇ
İdari İşler Şube Müdürü
Yılmaz KURTULMUŞ
   
Genel Müdür Yardımcısı
Hüseyin CİNAL
Emlak ve İstimlak Dairesi Başkanı V.
Ali Haydar SAFİTÜRK
Etüt ve İzleme Şube Müdürlüğü
Mutlu MOL
Meteoroloji Şube Müdürü V.
Nuri ÇATALÇAM
Elektrik Makine ve Malzeme İkmal Dairesi Başkanı
Bayram KONCUK
Enerji Şube Müdürü
Fatih UZEKMEK
Barajlar Şube Müdürü
Kıyasettin ÇELİK
Scada Şube Müdürü
Emre İsa ÇOMAKLI
Elektromekanik Şube Müdürü
Muhammed BAŞKÖYLÜ
Planlama ve Yatırım Dairesi Başkanı 
Erdan KULAKSIZ
Projeler Şube Müdürü
Uğur BAYHAN
Yatırımlar Şube Müdürü
Muhsin PERVANE
Harita ve Emlak Şube Müdürü
Oğuzhan ÇÖMLEKÇİOĞLU
Yeraltı Suları ve Geoteknik Hizmetler Şube Müdürü
Kemal BAŞ
Su ve Kanal İşletme Dairesi Başkanı
Seyit SAKALLIOĞLU
İçmesuyu İşletme Şube Müdürü
Akın KÖSEOĞLU
Kanal İşletme Şube Müdürü
Mehtap FIRAT
Su Yönetimi Şube Müdürü
Mehmet Masum OLMUŞTUR
   
DENETÇİLER  
Denetçi
Aysun GÖZYUMAN
Denetçi
Fahri ARKAN


FOTOĞRAF GALERİSİ

Konu ile İlgili Diğer İçerikler