Organizasyon


YÖNETİM KURULU  
Başkan Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki TOÇOĞLU
Başkan Vekili  Genel Müdür Dr. Rüstem KELEŞ
Üye
Genel Müdür Yrd. Sebahattin BELİK
Üye
Niyazi KAHVECİ
GENEL MÜDÜRLÜK
 
Genel Müdür Dr. Rüstem KELEŞ
Teftiş Kurulu Başkanı
Osman KOÇ
Özel Kalem Müdürü
Bilal Atalay SELAMET
I. Hukuk Müşavirliği 
İlknur TURAN
Basın Yayın
 
Genel Müdür Yrd. 
Sebahattin BELİK
İlçe İşletmeler Dairesi Bşk. (V.)
Bayram KONCUK
Geyve-Taraklı-Pamukova Şube Md. 
Serdar ÇELİK
Akyazı-Karapürçek Şube Md. 
Ömer Faruk DUMAN
Sapanca Şube Md. 
Bilal Habeş ÇOMAKLI
Hendek Şube Md. 
Ali Osman GÜRSOY
Ferizli-Söğütlü-Kaynarca Şube Md. 
Mustafa İŞBİTİREN
Karasu-Kocaali Şube Md.
Ömer BABALIOĞLU
Su ve Kanal İşletme Dairesi Bşk.
Seyit SAKALLIOĞLU
İçmesuyu İşletme Şube Md.
Akın KÖSEOĞLU
Kanal İşletme Şube Md.
Mehtap FIRAT
Elektromekanik ve İletim Hatları Şube Md.
Cemal ORAK
Su Yönetimi Şube Md.
Hüseyin CİNAL
Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Bşk.
İbrahim BAL
Havza Koruma Şube Md.
Mesut ÖZKAN
Deşarj Kontrol ve Ruhsat Şube Md.
Seher Şeyma DUMAN
İçmesuyu Arıtmalar Şube Md.
Fatih KABUKÇU
Atıksu Arıtmalar Şube Md.
Murat İKİNCİ
Planlama ve Yatırım Dairesi Bşk. 
Mustafa FIRAT
Projeler Şube Md.
Muhsin PERVANE
Yatırımlar Şube Md.
Gülay ÜNAY
Harita ve Emlak Şube Md.
Oğuzhan ÇÖMLEKÇİOĞLU
Kaynak Suları ve Göletler Şube Md.
Kemal BAŞ
Genel Müdür Yrd.
Sebahattin BELİK
İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Bşk.
Zeki KOÇ
İnsan Kaynakları ve Eğitim Şube Md. 
Mahmut KAYA
Yazı İşleri ve Kararlar Şube Md.
Cengiz ERSÖZ
Güvenlik Şube Md.
Hüseyin EMANET
Sivil Savunma Uzmanı
Yasin TEPE
Halkla İlişkiler
Kadir ÖZTÜRK
İş Sağlığı ve Güvenliği
Niyazi KAHVECİ
Strateji Geliştirme Dairesi Bşk. 
Hüseyin PEHLİVANOĞLU
Muhasebe Kesin Hesap ve Raporlama Şube Md.
Birgül YERLİ OLCAR
Bütçe ve Performans Programlama Şube Md.
Ömer IŞIK
İç Kontrol Şube Md.
Saliha YILMAZ
Strateji Planlama Şube Md. 
Betül YALINKILIÇ
Bilgi İşlem Dairesi Bşk.
Mücahit YILDIZ
Sistem ve Network Şube Md.
Hikmet ARSLAN
Yazılım ve CBS Şube Md.
Hakan KOCAMAN
Scada Şube Md.
İsa ÇOMAKLI
Abone İşleri ve Atıksu Ruhsat Şube Md.
Ali Osman ÇAĞLAR
Kaçak Kontrol ve Tahakkuk Şube Md.
Evren KOCAMAN
Destek Hizmetleri Dairesi Bşk.
Bayram KONCUK
İdari İşler Şube Md.
Mehmet AKARSU
Satınalma ve Ayniyat Şube Md.
Ahmet SEMİZ
İhale Şube Md.
Erol BAKIR
Makine İkmal Şube Md.
Olcay ERGÜN
DENETÇİLER  
Denetçi
Av. Ali Kasım AKSOY
Denetçi
Serdar YENER


Konu ile İlgili Diğer İçerikler