Organizasyon


YÖNETİM KURULU  
Başkan Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem YÜCE
Başkan Vekili   
Üye
Genel Müdür Yrd. Sebahattin BELİK
Üye
Fuat GEDİK
   
GENEL MÜDÜRLÜK
 
Genel Müdür Dr. İlyas DEMİRCİ
Teftiş Kurulu Başkanı
 
Özel Kalem Müdürü
Şemsi TOPATAN
I. Hukuk Müşavirliği 
İlknur TURAN
Araştırma ve Geliştirme Birimi
 
Basın Yayın
 
Genel Müdür Yardımcısı
Sezar ERCAN
Bilgi İşlem Dairesi Başkanı
Yılmaz ÇİĞDEM
Sistem ve Network Şube Müdürü
Hikmet ARSLAN
Yazılım ve CBS Şube Müdürü
Hakan KOCAMAN
Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanı
Recep KARAMEHMETOĞLU
Havza Koruma Şube Müdürü
Vedat KAHYAOĞLU
Deşarj Kontrol ve Ruhsat Şube Müdürü
Seher Şeyma DUMAN
Arıtma Tesisleri Dairesi Başkanı
İbrahim BAL
İçmesuyu Arıtmalar Şube Müdürü
Fatih KABUKÇU
Atıksu Arıtmalar Şube Müdürü
Murat İKİNCİ
Planlama ve Yatırım Dairesi Başkanı
Hüseyin CİNAL
Projeler Şube Müdürü
Cemal ORAK  
Yatırımlar Şube Müdürü
Muhsin PERVANE
Harita ve Emlak Şube Müdürü
Oğuzhan ÇÖMLEKÇİOĞLU
Kaynak Suları ve Göletler Şube Müdürü
Kemal BAŞ
Genel Müdür Yardımcısı
Sebahattin BELİK
İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanı
Hakan BEKAR
İnsan Kaynakları ve Eğitim Şube Müdürü
Mahmut KAYA
Özlük ve Maaş Tahakkuk Şube Müdürü
Kadir ÖZTÜRK
Yazı İşleri ve Kararlar Şube Müdürü
Cengiz ERSÖZ
Güvenlik Şube Müdürü
Hüseyin EMANET
Sivil Savunma Uzmanı
Yasin TEPE
Halkla İlişkiler
Kadir ÖZTÜRK
İş Sağlığı ve Güvenliği
Niyazi KAHVECİ
Strateji Geliştirme Dairesi Başkanı
Hüseyin PEHLİVANOĞLU
Muhasebe Kesin Hesap ve Raporlama Şube Müdürü
Birgül YERLİ OLCAR
Bütçe ve Performans Programlama Şube Müdürü
Ömer IŞIK
İç Kontrol Şube Müdürü
Saliha YILMAZ
Strateji Planlama Şube Müdürü 
Betül YALINKILIÇ
Abone İşleri Dairesi Başkanı
Mücahit YILDIZ
Abone İşleri Şube Müdürü
Ali Osman ÇAĞLAR
Kaçak Kontrol ve Tahakkuk Şube Müdürü
Evren KOCAMAN
Atıksu Ruhsat Şube Müdürü
Muhsin YENİ
Destek Hizmetleri Dairesi Başkanı
Bayram KONCUK
İdari İşler Şube Müdürü
Özkan GÜVERCİN
Ayniyat Şube Müdürü
Ahmet SEMİZ
Satınalma ve İhale Şube Müdürü
Özkan GÜVERCİN
Makine İkmal Şube Müdürü
Nafiz ÇELİKEL
Genel Müdür Yardımcısı
Dr. Recep KILIÇ
İlçe İşletmeler Dairesi Başkanı
Mesut ÖZKAN
Geyve-Taraklı-Pamukova Şube Müdürü
Mehmet AKARSU
Akyazı-Karapürçek Şube Müdürü
Ömer Faruk DUMAN
Sapanca Şube Müdürü
Bilal Habeş ÇOMAKLI
Hendek Şube Müdürü
Ali Osman GÜRSOY
Ferizli-Söğütlü-Kaynarca Şube Müdürü
Mustafa İŞBİTİREN
Karasu-Kocaali Şube Müdürü
Ömer BABALIOĞLU
Su ve Kanal İşletme Dairesi Başkanı
Seyit SAKALLIOĞLU
İçmesuyu İşletme Şube Müdürü
Akın KÖSEOĞLU
Kanal İşletme Şube Müdürü
Mehtap FIRAT
Elektromekanik Şube Müdürü
Muhammet BAŞKÖYLÜ
Su Yönetimi Şube Müdürü
Mehmet Masum OLMUŞTUR
Scada Şube Müdürü
İsa ÇOMAKLI
Tesisler Şube Müdürü
Ersin KILIÇ
DENETÇİLER  
Denetçi
Serdar YENER
Denetçi
Recep BOĞAZ


FOTOĞRAF GALERİSİ

Konu ile İlgili Diğer İçerikler